Sklep z koszulkami RETROAGE!!! Kupując koszulkę pomagasz opłacić serwer!
koszulki

Restart
Autor: Gimiak   
07 stycznia 2008
Odsłon: 2449
Restart
Wracamy po niespełna miesiącu nieaktywności. Okres ten był - niestety - niewystarczający aby przerzucić cały materiał, dlatego to czego się nie udało przerzucić uzupełniać będziemy na bieżąco. Zaszło też kilka zmian, o których warto przeczytać.

Nowa witryna to początek nowego etapu retroage. Oprócz intensywnego wsparcia sceny retro, jak to czyniliśmy dotychczas,  wprowadzamy dział nowinek ze świata konsol, który będziemy na bieżąco uzupełniać najświeższymi informacjami. Zapraszamy do przeglądania retroage

Skromny restart
Wracamy po niespełna miesiącu nieaktywności. Złą wiadomością jest to, że niestety nie udało się nam przerzucić wszystkiego. Na szczęście przerzuconego materiału jest dość dużo i mamy nadzieję, że na razie wam to wystarczy. Brakujące działy (recenzje, katalogi gier i artykuły) pojawią się już niedługo – zrobimy to w przeciągu ok. dwóch tygodni. Nowy materiał wraz ze starym wrzucany będzie na bieżąco.

Co nowego
Postanowiliśmy zmienić nasze założenia co do serwisu, oprócz intensywnego wsparcia sceny retro, zamierzamy opisywać też rzeczy aktualne, czyli popularne nowinki ze świata konsol.
Nowinkami zajmować się będzie SoberPL, pozostałymi działami zajmować się będą - tak jak dotychczas - Gimiak i Axi0maT. Mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości ilość osób w redakcji zwiększy się oraz na to, że osoby, które dotychczas z nami współpracowali (Inlagd sill, MrSin, AdamGilmore, Storms) nadal będą chcieli nas wspierać.

W nowej wersji każdy użytkownik ma możliwość założenia sobie konta. W tym momencie możliwe jest tylko ocenianie artykułów oraz głosowanie w ankietach, po uporaniu się z resztą materiałów wprowadzimy możliwość komentowania artykułów. Oprócz tego każdy użytkownik będzie mógł wybrać wersję kolorystyczną witryny, która najbardziej się mu podoba i tak przeglądać retroage po zalogowaniu. To za ponad dwa tygodnie.

Zmienił się także układ menu witryny na bardziej czytelny. Wybierając konsolę trafiamy do zamkniętego działu, w którym znajdują się akcesoria, konsole, recenzje jak i katalog gier. Mamy nadzieję, że aktualny układ przypadnie wam do gustu. Zdajemy sobie jednak sprawę, że z początku każdy użytkownik może czuć się nieswojo, ale uczucie to powinno szybko minąć. Zaimplementowana wyszukiwarka, znajdująca się w prawym górnym rogu, pozwoli płynnie przeszukiwać witrynę w celu odnalezienia interesujących materiałów.

A co się nie zmieniło
Jedna rzecz nie uległa zmianie, a mianowicie nasz stosunek do piractwa i ROMów, tutaj tego nie znajdziecie.

Po co te zmiany
Aktualna wersja witryny pozwala na umieszczanie artykułów przez redaktorów, a nie jak to było poprzednio, gdzie wszystkie materiały musiałem wrzucać osobiście. Teraz każdy redaktor pracuje kiedy tylko ma na to czas i ochotę. Jestem przekonany, że dzięki temu ilość aktualizacji witryny się zwiększy. Zależy nam bowiem na tym abyście retroage.net odwiedzali częściej, a analizując statystyki dostrzegliśmy, że ilość aktualizacji ma ogromny wpływ na ilość odwiedzin witryny.

Życzymy miłego przeglądania retroage.net.

 

Zaloguj

Aktualnie online

Brak

Kalendarz imprez

Poprzedni miesiąc Lipiec 2019 Następny miesiąc
P W Ś C P S N
week 27 1 2 3 4 5 6 7
week 28 8 9 10 11 12 13 14
week 29 15 16 17 18 19 20 21
week 30 22 23 24 25 26 27 28
week 31 29 30 31

Ostatnio komentowane


© 2006-2019 Retroage Wszystkie prawa zastrzeżone.
Materiały graficzne prezentowane na łamach www.retroage.net należą do odpowiednich im twórców i zostały użyte w celach informacyjnych.
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
 
Game Boy Forever - Portal polskiej sceny Game Boy Atari Online - strona polskiej społeczności miłośników komputerów Atari / polish Atarians community website Mario City - wszystko o Mario!!! EMU-NES PL... wszystko o legendarnych konsolach NES / Famicom / Pegasus Amiga - Polski Portal Amigowy strefaPSX-wszystko o PlayStation i nie tylko Wiadomości ze świata Niebieskich RetroKomp / LOAD:ERROR:2013 DKiG Dawne Komputery i Gry - O imprezie RPG Maker - Zasoby, Gry, Porady i Skrypty - Tsukuru Archive Fighting Korner... o biciu po mordach GrajPoPolsku - portal autorskich spolszczeń gier i gamehackingu MWRC - Wszystko o serii Resident Evil squarezone.pl final fantasy, chrono cross, chrono trigger Ogród Balamb - spolszczenie Final Fantasy VIII na PC i PlayStation Mazemod is a web radio dedicated to amiga & tracker music culture streaming various styles of computer electronic music from the demoscene & computer art subculture. XboxArcade - Najszybciej rozwijające się forum o konsolach Xbox w Polsce! Stare Komputery - Strona z licznymi informatycznymi eksponatami EXEC - MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA