Sklep z koszulkami RETROAGE!!! Kupując koszulkę pomagasz opłacić serwer!
koszulki
MakoPad 64 PDF Drukuj E-mail
Akcesoria
Wpisał Axi0maT   
sobota, 05 stycznia 2008 22:41MakoPad 64 wyprodukowany przez firmę InterAct stanowi świetną alternatywę dla oryginalnych padów do Nintendo 64. Podobnie jak w większości innych produktów tej firmy również i opisywany pad został wykonany z największą dbałością o szczegóły. Produkowany - oczywiście w kilku wersjach kolorystycznych - wyróżnia się przede wszystkim świetną gałką analogową opartą na sprężynach. W przeciwieństwie do innych produktów opartych na tych rozwiązaniach (np. SuperPad64 firmy Performance) ten jest porządnie wykonany i nie ma efektu ściągania w którymś z kierunków. Analog w MakoPad 64 jest precyzyjny i wygodny w użyciu. Kciuk wygodnie może spocząć na gałce, która jest lepiej wyprofilowana niż w oryginalnych padach Nintendo 64.

Firma InterAct zdecydowała się na zmianę kształtu pada w stosunku do pierwowzoru zaprojektowanego przez firmę Nintendo. Gałka analogowa która dotychczas znajdowała się na środkowej rękojeści została przesunięta do lewej części pada. Można oczywiście polemizować w kwestii ergonomii takiego rozwiązania, ale faktem jest, że bardzo szybko można przestawić się na nowy układ poszczególnych elementów. Co prawda w większości gier posługiwanie się krzyżakiem nie jest możliwe, lub stanowi tylko alternatywę dla gałki analogowej, ale zdarzają się również gry (np. Wrestelmania 2000 czy Duke Nukem Zero Hour), gdzie służą do odmiennych czynności. W takich przypadkach rozmieszczenie elementów na MakoPad 64 okazuje się bardzo wygodne ponieważ nie trzeba przekładać lewej dłoni pomiędzy dwoma rękojeściami. Na koniec warto dodać, że materiał, z którego pad został wykonany, sprawia że świetnie leży on w dłoniach.

Producent: InterAct

MakoPad 64

MakoPad 64

MakoPad 64

MakoPad 64

MakoPad 64

MakoPad 64

MakoPad 64
Poprawiony: poniedziałek, 22 grudnia 2014 21:47
 

Komentarze  

 
#1 Baieros 2010-09-21 10:15
Axiomat polecał tego pada i miał w 100% racje świetna alternatywa z niepsującym się analogiem. Niektóre modele mają inne mankamenty, ale analog przynajmniej po jakimś czasie luzów nie będzie miał. U mnie w jednym zacina się raz na jakiś czas Z.
 

Zaloguj

Aktualnie online

Brak

Kalendarz imprez

Poprzedni miesiąc Sierpień 2019 Następny miesiąc
P W Ś C P S N
week 31 1 2 3 4
week 32 5 6 7 8 9 10 11
week 33 12 13 14 15 16 17 18
week 34 19 20 21 22 23 24 25
week 35 26 27 28 29 30 31

Ostatnio komentowane


© 2006-2019 Retroage Wszystkie prawa zastrzeżone.
Materiały graficzne prezentowane na łamach www.retroage.net należą do odpowiednich im twórców i zostały użyte w celach informacyjnych.
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
 
Game Boy Forever - Portal polskiej sceny Game Boy Atari Online - strona polskiej społeczności miłośników komputerów Atari / polish Atarians community website Mario City - wszystko o Mario!!! EMU-NES PL... wszystko o legendarnych konsolach NES / Famicom / Pegasus Amiga - Polski Portal Amigowy strefaPSX-wszystko o PlayStation i nie tylko Wiadomości ze świata Niebieskich RetroKomp / LOAD:ERROR:2013 DKiG Dawne Komputery i Gry - O imprezie RPG Maker - Zasoby, Gry, Porady i Skrypty - Tsukuru Archive Fighting Korner... o biciu po mordach GrajPoPolsku - portal autorskich spolszczeń gier i gamehackingu MWRC - Wszystko o serii Resident Evil squarezone.pl final fantasy, chrono cross, chrono trigger Ogród Balamb - spolszczenie Final Fantasy VIII na PC i PlayStation Mazemod is a web radio dedicated to amiga & tracker music culture streaming various styles of computer electronic music from the demoscene & computer art subculture. XboxArcade - Najszybciej rozwijające się forum o konsolach Xbox w Polsce! Stare Komputery - Strona z licznymi informatycznymi eksponatami EXEC - MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA