Sklep z koszulkami RETROAGE!!! Kupując koszulkę pomagasz opłacić serwer!
koszulki
Tremor Pak Plus PDF Drukuj E-mail
Akcesoria
Wpisał Axi0maT   
sobota, 05 stycznia 2008 22:46


Po sukcesie, jaki odniósł na rynku Tremor Pak firma Performance postanowiła pójść za ciosem i wydać jego następcę. Ponieważ siła wstrząsów była już dla wielu graczy zadowalająca, postanowiono stworzyć hybrydę, która uwolniłaby graczy od ciągłych zmian akcesoriów pomiędzy Rumble Pak'iem, a Controller Pak'iem, co w grach na Nintendo 64 jest często spotykaną niedogodnością.
Tak oto narodził się pomysł na Tremor Pak Plus, który w stosunku do swego poprzednika posiada slot na kartę pamięci. W związku z tym na urządzeniu oprócz przełącznika określającego moc wibracji (H - high, wysoki oraz L - low, niski), znajduje się również drugi - dodatkowy, odpowiedzialny za aktualnie obsługiwane urządzenie (R - rumble, wibracje i M - memory, karta pamięci).
Mimo, że koncepcja takiego urządzenia była jak najbardziej godna uwagi, to wykonanie nie należy do najszczęśliwszych. Sam Tremor Pak z wymaganym zestawem 2 baterii AA był już dość ciężki. Tremor Pak Plus posiadający dodatkowo slot na kartę pamięci oraz znajdujący się w nim Controller Pak jest diabelskim połączeniem, które już po kilku minutach staje się uciążliwe. Pad z takim obciążeniem ma tendencje do wyginania dłoni, co na dłuższą metę jest po prostu nie ergonomiczne i skutecznie zniechęca do gry. Cała reszta pozostała niezmieniona w stosunku do poprzednika, dlatego zainteresowanych odsyłam do opisu Tremor Pak'a.

Na koniec warto dodać, że Tremor Pak Plus był sprzedawany wraz z kartą pamięci Memory Card Plus (Performance), ale każdy inny Controller Pak (a przynajmniej te, które udało nam się przetestować) doskonale współdziała z opisywanym urządzeniem.

Producent: Performance
Cena: 15 PLN

Tremor Pak Plus

Tremor Pak Plus

Tremor Pak Plus

Tremor Pak Plus

Tremor Pak Plus

Tremor Pak Plus
Poprawiony: sobota, 05 stycznia 2008 22:51
 

Zaloguj

Aktualnie online

Brak

Kalendarz imprez

Poprzedni miesiąc Sierpień 2019 Następny miesiąc
P W Ś C P S N
week 31 1 2 3 4
week 32 5 6 7 8 9 10 11
week 33 12 13 14 15 16 17 18
week 34 19 20 21 22 23 24 25
week 35 26 27 28 29 30 31

Ostatnio komentowane


© 2006-2019 Retroage Wszystkie prawa zastrzeżone.
Materiały graficzne prezentowane na łamach www.retroage.net należą do odpowiednich im twórców i zostały użyte w celach informacyjnych.
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
 
Game Boy Forever - Portal polskiej sceny Game Boy Atari Online - strona polskiej społeczności miłośników komputerów Atari / polish Atarians community website Mario City - wszystko o Mario!!! EMU-NES PL... wszystko o legendarnych konsolach NES / Famicom / Pegasus Amiga - Polski Portal Amigowy strefaPSX-wszystko o PlayStation i nie tylko Wiadomości ze świata Niebieskich RetroKomp / LOAD:ERROR:2013 DKiG Dawne Komputery i Gry - O imprezie RPG Maker - Zasoby, Gry, Porady i Skrypty - Tsukuru Archive Fighting Korner... o biciu po mordach GrajPoPolsku - portal autorskich spolszczeń gier i gamehackingu MWRC - Wszystko o serii Resident Evil squarezone.pl final fantasy, chrono cross, chrono trigger Ogród Balamb - spolszczenie Final Fantasy VIII na PC i PlayStation Mazemod is a web radio dedicated to amiga & tracker music culture streaming various styles of computer electronic music from the demoscene & computer art subculture. XboxArcade - Najszybciej rozwijające się forum o konsolach Xbox w Polsce! Stare Komputery - Strona z licznymi informatycznymi eksponatami EXEC - MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA