Sklep z koszulkami RETROAGE!!! Kupując koszulkę pomagasz opłacić serwer!
koszulki
Mega Memory Card PDF Drukuj E-mail
Akcesoria
Wpisał Axi0maT   
sobota, 05 stycznia 2008 23:18


Memory Card Plus to jedno z najbardziej zaawansowanych urządzeń typu Controller Pak służącego do zapisywania danych i stanów gry. Karta posiada 8 MB pamięci które zostały podzielony na 32 strony. Pomiędzy poszczególnymi stronami przechodzi się za pomocą dwóch przełączników. Mega Memory Card wyposażony jest w wyświetlacz LCD na którym wyświetlane są informacje o aktualnie wybranej stronie oraz o stanie wszystkich pozostałych (czy na danej stronie jest już zapisana jakaś informacja czy też jest ona całkowicie pusta). Rozwiązanie to jest bardzo przydatne i ułatwia poruszanie się po całym dostępnym obszarze pamięci. Gry bez problemu rozpoznają opisywane urządzenie jako standardowego Controller Pak’a. Do zestawu producent dołącza naklejki na których możemy zapisywać informacje o swoich stanach gry – cieszy że InterAct myśli o użytkownikach swoich produktów jednak pomysł z naklejkami jest nieco dziwny bo zważając na ilość dostępnego miejsca na karcie pamięci, cięzko opisać wszystko na małej karteczce wielkości 3x3 cm.

Mega Memory Card z pewnością nie należy do najtańszych, ale jedno takie urządzenie pozwala całkowicie zapomnieć o problemie wolnego miejsca na kartach pamięci. Jednym słowem produkt jak najbardziej wart uwagi każdego rasowego gracza - posiadacza Nintendo 64.

Producent: InterAct
Pojemność: 8 MB (32 strony, 3936 bloków)

Mega Memory Card

Mega Memory Card

Mega Memory Card

Mega Memory Card
Poprawiony: sobota, 23 października 2010 02:30
 

Zaloguj

Aktualnie online

Brak

Kalendarz imprez

Poprzedni miesiąc Sierpień 2019 Następny miesiąc
P W Ś C P S N
week 31 1 2 3 4
week 32 5 6 7 8 9 10 11
week 33 12 13 14 15 16 17 18
week 34 19 20 21 22 23 24 25
week 35 26 27 28 29 30 31

Ostatnio komentowane


© 2006-2019 Retroage Wszystkie prawa zastrzeżone.
Materiały graficzne prezentowane na łamach www.retroage.net należą do odpowiednich im twórców i zostały użyte w celach informacyjnych.
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
 
Game Boy Forever - Portal polskiej sceny Game Boy Atari Online - strona polskiej społeczności miłośników komputerów Atari / polish Atarians community website Mario City - wszystko o Mario!!! EMU-NES PL... wszystko o legendarnych konsolach NES / Famicom / Pegasus Amiga - Polski Portal Amigowy strefaPSX-wszystko o PlayStation i nie tylko Wiadomości ze świata Niebieskich RetroKomp / LOAD:ERROR:2013 DKiG Dawne Komputery i Gry - O imprezie RPG Maker - Zasoby, Gry, Porady i Skrypty - Tsukuru Archive Fighting Korner... o biciu po mordach GrajPoPolsku - portal autorskich spolszczeń gier i gamehackingu MWRC - Wszystko o serii Resident Evil squarezone.pl final fantasy, chrono cross, chrono trigger Ogród Balamb - spolszczenie Final Fantasy VIII na PC i PlayStation Mazemod is a web radio dedicated to amiga & tracker music culture streaming various styles of computer electronic music from the demoscene & computer art subculture. XboxArcade - Najszybciej rozwijające się forum o konsolach Xbox w Polsce! Stare Komputery - Strona z licznymi informatycznymi eksponatami EXEC - MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA