Sklep z koszulkami RETROAGE!!! Kupując koszulkę pomagasz opłacić serwer!
koszulki
Super Mario Galaxy PDF Drukuj E-mail
Gry
Wpisał tbxx   
piątek, 21 listopada 2008 18:32


Jak prawie każda część, w której Mario jest głównym bohaterem tak i w Super Mario Galaxy, historia rozpoczyna się od ataku podstępnego Bowsera i porwaniem księżniczki Peach. Nasz heros ponownie musi stanąć oko w oko ze swoim największym wrogiem w celu przetrzepania jego wstrętnej skorupy. Po stronie zła pojawiają się same gwiazdy: Bowser oraz jego młodszy bratanek oraz cała horda stworów poznanych w poprzednich częściach, czyli śmietanka towarzyska najwyższych lotów. Prawdopodobnie historia ta byłaby jak każda inna, gdyby nie splot fabuły z innym wątkiem. Bowser porwał księżniczkę i uciekł swoim statkiem w głębię kosmosu, gdyż zamieszkiwana przez niego dotychczasowa kraina okazała się najwidoczniej za mała. Pan kosmosu to skromny przydomek idealnie komponujący się z największym hersztem zła. Pomimo heroicznej próby odbicia Peach z rąk nikczemników nasz heros nie dał rady. Przy tym akcie odwagi o mało nie stracił życia. Po odzyskaniu przytomności Mario poznaje Rosalinę, tajemniczą, podróżującą w kosmosie w ogromnym statku, będącym jednocześnie domem, dziewczynę. Z rozmowy obu postaci dowiadujemy się, że... (zobacz całą recenzję)


Super Mario Galaxy - Gameplay (Wii)

 
 
Super Mario Galaxy [PAL], Nintendo Wii
Super Mario Galaxy [PAL]

Super Mario Galaxy [PAL], Nintendo Wii
Super Mario Galaxy [PAL]

Super Mario Galaxy [PAL], Nintendo Wii, instruction booklet
Super Mario Galaxy [PAL] (instruction booklet)

Super Mario Galaxy [PAL], Nintendo Wii, game disc
Super Mario Galaxy [PAL] (game disc)

Poprawiony: poniedziałek, 01 lutego 2010 04:40
 

Zaloguj

Aktualnie online

Brak

Kalendarz imprez

Poprzedni miesiąc Sierpień 2019 Następny miesiąc
P W Ś C P S N
week 31 1 2 3 4
week 32 5 6 7 8 9 10 11
week 33 12 13 14 15 16 17 18
week 34 19 20 21 22 23 24 25
week 35 26 27 28 29 30 31

Ostatnio komentowane


© 2006-2019 Retroage Wszystkie prawa zastrzeżone.
Materiały graficzne prezentowane na łamach www.retroage.net należą do odpowiednich im twórców i zostały użyte w celach informacyjnych.
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
 
Game Boy Forever - Portal polskiej sceny Game Boy Atari Online - strona polskiej społeczności miłośników komputerów Atari / polish Atarians community website Mario City - wszystko o Mario!!! EMU-NES PL... wszystko o legendarnych konsolach NES / Famicom / Pegasus Amiga - Polski Portal Amigowy strefaPSX-wszystko o PlayStation i nie tylko Wiadomości ze świata Niebieskich RetroKomp / LOAD:ERROR:2013 DKiG Dawne Komputery i Gry - O imprezie RPG Maker - Zasoby, Gry, Porady i Skrypty - Tsukuru Archive Fighting Korner... o biciu po mordach GrajPoPolsku - portal autorskich spolszczeń gier i gamehackingu MWRC - Wszystko o serii Resident Evil squarezone.pl final fantasy, chrono cross, chrono trigger Ogród Balamb - spolszczenie Final Fantasy VIII na PC i PlayStation Mazemod is a web radio dedicated to amiga & tracker music culture streaming various styles of computer electronic music from the demoscene & computer art subculture. XboxArcade - Najszybciej rozwijające się forum o konsolach Xbox w Polsce! Stare Komputery - Strona z licznymi informatycznymi eksponatami EXEC - MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA