Sklep z koszulkami RETROAGE!!! Kupując koszulkę pomagasz opłacić serwer!
koszulki
Metroid Prime Hunters: First Hunt PDF Drukuj E-mail
Recenzje
Wpisał Gimiak   
czwartek, 10 stycznia 2008 18:45

Wraz z wypuszczeniem na rynek konsoli DS, Nintendo dodawało demo gry Metroid Prime Hunter - First Hunt.
Gra umożliwia zabawę zarówno na jednego gracza jak i w więcej osób [maksymalnie 4]. Metroid Prime Hunters to świetna strzelanka widziana z pierwszej perspektywy [FPP]. Naszą bohaterką, którą jest Samus sterujemy używając klawiszy [chodzenie, strzelanie] jak i ekraniku dotykowego [celowanie, zmiana broni, zmiana w kulę, skok].
Podczas gry Samus zmieniona jest w kulę możemy poruszać nią klawiszami lub używać stylus'a na ekraniku dotykowym, co jest lepszym i wygodniejszym rozwiązaniem. W postaci kuli Samus może dostać 'boost' po szybkim wciśnięciu dwu krotnie klawisza odpowiadającego za kierunek, w którym chcemy aby nasza bohaterka pospieszyła.

Menu główne gry:
- Training [Regulator, Survivor, Morph Ball]
- Multiplayer [możliwość stworzenia nowej gry lub dołączenia do innej już istniejącej]
- Opcje [zmiana danych, wyniki, wybór rodzaju sterowania, kasowanie danych]

Regulator:
Naszym zadaniem jest wybicie wszystkich stworów znajdujących się na planszy. Zabawę ogranicza czas, który automatycznie kończy grę po 10 minutach. O ostatnim pomieszczeniu walczymy z hologramem wyglądającym jak Samus.

Survivor:
Jedynie w tej misji nie jesteśmy ograniczeni czasem, naszym zadaniem jest eksterminacja jak największej ilości Xenomorph'ów. Podczas gry możemy używać 2 form Samus.

Morph Ball:
Poruszając się w formie kuli mamy 55 sekund na zebranie rozsianych po planszy modułów i dotarcie do punktu wyjścia. Dzięki tej krótkiej misji zaznajamiamy się z umiejętnościami naszej bohaterki Samus w postaci kuli. Za każdy zdobyty moduł otrzymujemy 10 punktów, wynik to suma zebranych modułów mnożona jest przez ich ilość. Do poruszania naszą postacią możemy używać klawiszy [niewygodne] lub ekraniku dotykowego [wygodne].

Niestety DS nie posiada możliwości rozjaśniania, która była by w niektórych momentach bardzo przydatna gdyż jest zbyt ciemno. Muzyka melodyjnie wpada w ucho, jest bardzo miłym dodatkiem do same gry. Powiedział bym nawet, że buduje charakterystyczny mistyczny klimat. Dźwięki występujące podczas gry są bardzo zróżnicowane, każdy stwór wydaje swoje. Po wejściu do pomieszczenia, w którym znajdują się obce istoty nie jesteśmy w stanie przejść do kolejnego pomieszczenia dopóki ich nie wybijemy. Po usunięciu wszystkich obcych w danej lokacji usłyszymy charakterystyczny dźwięk oznaczający, że śluza do kolejnego pomieszczenia została otwarta.

Szkoda, że demo jest takie krótkie ale grając w nie spędzamy kilka świetnych chwil. Pewnie normalna wersja Metroid Prime Hunters będzie jeszcze lepsza. Metroid Prime Hunters: First Hunt
Metroid Prime Hunters: First Hunt [EU] BOX

 Metroid Prime Hunters: First Hunt
Metroid Prime Hunters: First Hunt [EU] BOX

Metroid Prime Hunters: First Hunt
Metroid Prime Hunters: First Hunt [US] BOX

Metroid Prime Hunters: First Hunt
Metroid Prime Hunters: First Hunt [US] BOX

 Metroid Prime Hunters: First Hunt
 Metroid Prime Hunters: First Hunt [EU] MANUAL
 
Metroid Prime Hunters: First Hunt
Metroid Prime Hunters: First Hunt [US] MANUAL
 
 Metroid Prime Hunters: First Hunt
Metroid Prime Hunters: First Hunt [EU] CART
 
Metroid Prime Hunters: First Hunt 
Metroid Prime Hunters: First Hunt [US] CART 


Poprawiony: wtorek, 12 maja 2009 15:32
 

Zaloguj

Aktualnie online

Brak

Kalendarz imprez

Poprzedni miesiąc Sierpień 2019 Następny miesiąc
P W Ś C P S N
week 31 1 2 3 4
week 32 5 6 7 8 9 10 11
week 33 12 13 14 15 16 17 18
week 34 19 20 21 22 23 24 25
week 35 26 27 28 29 30 31

Ostatnio komentowane


© 2006-2019 Retroage Wszystkie prawa zastrzeżone.
Materiały graficzne prezentowane na łamach www.retroage.net należą do odpowiednich im twórców i zostały użyte w celach informacyjnych.
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
 
Game Boy Forever - Portal polskiej sceny Game Boy Atari Online - strona polskiej społeczności miłośników komputerów Atari / polish Atarians community website Mario City - wszystko o Mario!!! EMU-NES PL... wszystko o legendarnych konsolach NES / Famicom / Pegasus Amiga - Polski Portal Amigowy strefaPSX-wszystko o PlayStation i nie tylko Wiadomości ze świata Niebieskich RetroKomp / LOAD:ERROR:2013 DKiG Dawne Komputery i Gry - O imprezie RPG Maker - Zasoby, Gry, Porady i Skrypty - Tsukuru Archive Fighting Korner... o biciu po mordach GrajPoPolsku - portal autorskich spolszczeń gier i gamehackingu MWRC - Wszystko o serii Resident Evil squarezone.pl final fantasy, chrono cross, chrono trigger Ogród Balamb - spolszczenie Final Fantasy VIII na PC i PlayStation Mazemod is a web radio dedicated to amiga & tracker music culture streaming various styles of computer electronic music from the demoscene & computer art subculture. XboxArcade - Najszybciej rozwijające się forum o konsolach Xbox w Polsce! Stare Komputery - Strona z licznymi informatycznymi eksponatami EXEC - MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA