Sklep z koszulkami RETROAGE!!! Kupując koszulkę pomagasz opłacić serwer!
koszulki
Turok Dinosaur Hunter PDF Drukuj E-mail
Gry
Wpisał Gimiak, tbxx   
środa, 30 stycznia 2008 19:33


Rok 1997 był dla konsoli Nintendo 64 rokiem raczkowania: w lutym tego roku na świat przyszedł Turok: Dinosaur Hunter (w Europie wydano go w maju, a samą konsolę w kwietniu) i był to pierwszy typowy FPS wydany na konsole, a zatem zupełna nowość, bo Star Wars: Shadows of the Empire] wydany wcześniej miał możliwość gry FPP, ale posiadał również widok TPP.

Fabuła
Cała gra stworzona została na podstawie komiksu o tym samym tytule. Komiks był podobno popularny, ale wątpię, żeby w Polsce ktoś się w nim zaczytywał. Głównym bohaterem jest Tal Set - Indianin, który działa również pod kryptonimem Turok - obrońca Ziemi. A skoro jest obrońca, to musi być i napastnik. Campaigner jest wcieleniem zła, chce podbić świat i używa do tego celu armii ludzi, dinozaurów, kosmitów, i innych form życia, które wyposaża w maszynerię z przyszłości. Turok suchej nitki na nim nie pozostawi, nie będzie jednak wojować z całą tą elektroniką tomahawkiem... (Zobacz całą recenzję)

 

Turok Dinosaur Hunter - Gameplay (Nintendo 64)

  
 
Turok Dinosaur Hunter [PAL], Nintendo 64, N64
Turok Dinosaur Hunter [PAL] BOX

Turok Dinosaur Hunter [PAL], Nintendo 64, N64
Turok Dinosaur Hunter [PAL] BOX

Image
Turok Dinosaur Hunter [NTSC-U]  BOX

Image
Turok Dinosaur Hunter [NTSC-U] BOX
 
Turok Dinosaur Hunter [PAL], Nintendo 64, N64
Turok Dinosaur Hunter [PAL] MANUAL
 
Image
Turok Dinosaur Hunter [NTSC-U] MANUAL
 
Turok Dinosaur Hunter [PAL], Nintendo 64, N64
Turok Dinosaur Hunter [PAL] CART
 
Image
Turok Dinosaur Hunter [NTSC-U] CART
 
 
Poprawiony: niedziela, 31 stycznia 2010 19:22
 

Zaloguj

Aktualnie online

Brak

Kalendarz imprez

Poprzedni miesiąc Sierpień 2019 Następny miesiąc
P W Ś C P S N
week 31 1 2 3 4
week 32 5 6 7 8 9 10 11
week 33 12 13 14 15 16 17 18
week 34 19 20 21 22 23 24 25
week 35 26 27 28 29 30 31

Ostatnio komentowane


© 2006-2019 Retroage Wszystkie prawa zastrzeżone.
Materiały graficzne prezentowane na łamach www.retroage.net należą do odpowiednich im twórców i zostały użyte w celach informacyjnych.
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
 
Game Boy Forever - Portal polskiej sceny Game Boy Atari Online - strona polskiej społeczności miłośników komputerów Atari / polish Atarians community website Mario City - wszystko o Mario!!! EMU-NES PL... wszystko o legendarnych konsolach NES / Famicom / Pegasus Amiga - Polski Portal Amigowy strefaPSX-wszystko o PlayStation i nie tylko Wiadomości ze świata Niebieskich RetroKomp / LOAD:ERROR:2013 DKiG Dawne Komputery i Gry - O imprezie RPG Maker - Zasoby, Gry, Porady i Skrypty - Tsukuru Archive Fighting Korner... o biciu po mordach GrajPoPolsku - portal autorskich spolszczeń gier i gamehackingu MWRC - Wszystko o serii Resident Evil squarezone.pl final fantasy, chrono cross, chrono trigger Ogród Balamb - spolszczenie Final Fantasy VIII na PC i PlayStation Mazemod is a web radio dedicated to amiga & tracker music culture streaming various styles of computer electronic music from the demoscene & computer art subculture. XboxArcade - Najszybciej rozwijające się forum o konsolach Xbox w Polsce! Stare Komputery - Strona z licznymi informatycznymi eksponatami EXEC - MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA