Sklep z koszulkami RETROAGE!!! Kupując koszulkę pomagasz opłacić serwer!
koszulki
Wii Sports PDF Drukuj E-mail
Gry
Wpisał Gimiak, SoberPL, tbxx   
poniedziałek, 11 lutego 2008 00:55

Każda nowa konsola musi mieć jakieś tytuły startowe, które zachęcą i przekonają potencjalnych graczy do jej zakupu. Jeśli chodzi o Nintendo Wii, to sprawa jest o tyle prosta, że wraz z konsolą dostaliśmy Wii Sports – grę (program/popierdółkę – jak mawiają inni), która w swojej prostocie pod względem graficznym i prostotą w obsłudze (gameplay), cieszy miliony graczy na całym świecie. Dlaczego? Co w tym fajnego i co zawiera ten zestaw pięciu gier sportowych – o tym przeczytacie w recenzji.

Wii Sports jest zestawem pięciu gier sportowych: tenisa ziemnego, kręgli, golfa, baseball’u oraz boksu. Po włączeniu płyty od razu pojawia się menu, z którego do wyboru mamy wspomnianych pięć dyscyplin, oraz dwa dodatkowe okienka „Training” i „Wii Fitness”. Nie ma żadnych innych opcji – wszystko jest proste, czytelne i łatwe do opanowania.

Przed rozpoczęciem gry pojawia się okienko informujące nas, abyśmy upewnili się, czy wokół nie ma żadnych obiektów i ludzi, o których moglibyśmy zahaczyć wykonując wymachy Wii Remote. Dla pewności warto również założyć... (zobacz całą recenzję)Wii Sports - Gameplay (Wii)

 
 
Wii Sports, Nintendo Wii
Wii Sports [PAL]

Wii Sports, Nintendo Wii
Wii Sports [PAL]

Wii Sports, Nintendo Wii
Wii Sports [PAL]

Wii Sports, Nintendo Wii
Wii Sports [PAL]

Wii Sports, Nintendo Wii
Wii Sports [PAL]

Wii Sports, Nintendo Wii
Wii Sports [PAL]
Poprawiony: poniedziałek, 01 lutego 2010 04:45
 

Zaloguj

Aktualnie online

Brak

Kalendarz imprez

Poprzedni miesiąc Sierpień 2019 Następny miesiąc
P W Ś C P S N
week 31 1 2 3 4
week 32 5 6 7 8 9 10 11
week 33 12 13 14 15 16 17 18
week 34 19 20 21 22 23 24 25
week 35 26 27 28 29 30 31

Ostatnio komentowane


© 2006-2019 Retroage Wszystkie prawa zastrzeżone.
Materiały graficzne prezentowane na łamach www.retroage.net należą do odpowiednich im twórców i zostały użyte w celach informacyjnych.
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
 
Game Boy Forever - Portal polskiej sceny Game Boy Atari Online - strona polskiej społeczności miłośników komputerów Atari / polish Atarians community website Mario City - wszystko o Mario!!! EMU-NES PL... wszystko o legendarnych konsolach NES / Famicom / Pegasus Amiga - Polski Portal Amigowy strefaPSX-wszystko o PlayStation i nie tylko Wiadomości ze świata Niebieskich RetroKomp / LOAD:ERROR:2013 DKiG Dawne Komputery i Gry - O imprezie RPG Maker - Zasoby, Gry, Porady i Skrypty - Tsukuru Archive Fighting Korner... o biciu po mordach GrajPoPolsku - portal autorskich spolszczeń gier i gamehackingu MWRC - Wszystko o serii Resident Evil squarezone.pl final fantasy, chrono cross, chrono trigger Ogród Balamb - spolszczenie Final Fantasy VIII na PC i PlayStation Mazemod is a web radio dedicated to amiga & tracker music culture streaming various styles of computer electronic music from the demoscene & computer art subculture. XboxArcade - Najszybciej rozwijające się forum o konsolach Xbox w Polsce! Stare Komputery - Strona z licznymi informatycznymi eksponatami EXEC - MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA