Sklep z koszulkami RETROAGE!!! Kupując koszulkę pomagasz opłacić serwer!
koszulki
Gamester Arcade Stick PDF Drukuj E-mail
Akcesoria
Wpisał Gimiak   
piątek, 04 stycznia 2008 01:34
Gamester Arcade Stick
 
Ten ciekawy arcade stick jest oficjalnie licencjonowanym produktem firmy Gamester. Kontroler posiada 8 analogowych przycisków, służących do pełnej kontroli gry, dwa programowane przyciski (S1 i S2) oraz wbudowaną wibrację.

W zestawie znajdują się dwie gałki, nakładka oraz panel z przyciskami. Produkt spisuje się świetnie podczas gry we wszelakie bijatyki i platformówki, człowiek ma wrażenie, jakby grał na prawdziwym automacie.
Jest to drugi arcade stick, który miałem przyjemność testować i wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie - co tu dużo ukrywać, jest "trochę" lepszy niż Capcom Power Stick Fighter.
Produkt wykonany jest solidnie i bardzo estetycznie, świetnym pomysłem są dołączone dwie, wkręcane w panel, gałki.

Gamester Arcade Stick

Gamester Arcade Stick

Gamester Arcade Stick

Gamester Arcade Stick

Gamester Arcade Stick

Gamester Arcade Stick

Gamester Arcade Stick

Gamester Arcade Stick
Poprawiony: piątek, 04 stycznia 2008 01:35
 

Zaloguj

Aktualnie online

Brak

Kalendarz imprez

Poprzedni miesiąc Sierpień 2019 Następny miesiąc
P W Ś C P S N
week 31 1 2 3 4
week 32 5 6 7 8 9 10 11
week 33 12 13 14 15 16 17 18
week 34 19 20 21 22 23 24 25
week 35 26 27 28 29 30 31

Ostatnio komentowane


© 2006-2019 Retroage Wszystkie prawa zastrzeżone.
Materiały graficzne prezentowane na łamach www.retroage.net należą do odpowiednich im twórców i zostały użyte w celach informacyjnych.
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
 
Game Boy Forever - Portal polskiej sceny Game Boy Atari Online - strona polskiej społeczności miłośników komputerów Atari / polish Atarians community website Mario City - wszystko o Mario!!! EMU-NES PL... wszystko o legendarnych konsolach NES / Famicom / Pegasus Amiga - Polski Portal Amigowy strefaPSX-wszystko o PlayStation i nie tylko Wiadomości ze świata Niebieskich RetroKomp / LOAD:ERROR:2013 DKiG Dawne Komputery i Gry - O imprezie RPG Maker - Zasoby, Gry, Porady i Skrypty - Tsukuru Archive Fighting Korner... o biciu po mordach GrajPoPolsku - portal autorskich spolszczeń gier i gamehackingu MWRC - Wszystko o serii Resident Evil squarezone.pl final fantasy, chrono cross, chrono trigger Ogród Balamb - spolszczenie Final Fantasy VIII na PC i PlayStation Mazemod is a web radio dedicated to amiga & tracker music culture streaming various styles of computer electronic music from the demoscene & computer art subculture. XboxArcade - Najszybciej rozwijające się forum o konsolach Xbox w Polsce! Stare Komputery - Strona z licznymi informatycznymi eksponatami EXEC - MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA