Sklep z koszulkami RETROAGE!!! Kupując koszulkę pomagasz opłacić serwer!
koszulki
Grand Theft Auto: Vice City Stories
Wpisał desperation, LukE   
sobota, 02 sierpnia 2008 10:07

Jest to kolejna odsłona Grand Theft Auto z serii Stories i najprawdopodobniej ostatnia. Tym razem znów zamieszkamy w słonecznym i różowym Vice City. Nowe ''dziecko'' Rockstar Games kradnie nam wiele czasu i zachwyca swoją grywalnością, grafiką i fabułą, tak więc proponuje zaopatrzyć się w przekąski, 2 baterie i ładowarkę pod ręką :). Multiplayer w nowej wersji został powiększony do 10 trybów, a nie 5 jak to było w Liberty City Stories co daje nam 2 razy więcej możliwości w trybie rozgrywki wieloosobowej. Tak, więc Vice City Stories dorównuje a nawet przewyższa LCS.

Grand Theft Auto jest znaną i popularną serią gier, w których wcielamy się w postać gangstera. W Vice City Stories jest nim Vic Vance. Akcja gry na PSP toczy się 2 lata wcześniej niż w PCtowej wersji, czyli w 1984r. Postacią, której poczynaniami będziemy kierować jest czarnoskóry Victor Vance, brat Lance'a, który w VCS jeszcze żyje. Vic Vance ma 28 lat i jest gangsterem oraz byłym kapralem służącym w U.S. Marines i jak to w serii GTA bywa miesza się w podejrzane interesy. Na początku robi proste misje dla sierżanta... (zobacz całą recenzję)


Grand Theft Auto: Vice City Stories, GTA VCS, Sony PSP
Grand Theft Auto: Vice City Stories

Grand Theft Auto: Vice City Stories, GTA VCS, Sony PSP
Grand Theft Auto: Vice City Stories

Grand Theft Auto: Vice City Stories, GTA VCS, Sony PSP
Grand Theft Auto: Vice City Stories (disc)
Poprawiony: czwartek, 07 sierpnia 2008 09:40
 

Zaloguj

Aktualnie online

Brak

Kalendarz imprez

Poprzedni miesiąc Październik 2019 Następny miesiąc
P W Ś C P S N
week 40 1 2 3 4 5 6
week 41 7 8 9 10 11 12 13
week 42 14 15 16 17 18 19 20
week 43 21 22 23 24 25 26 27
week 44 28 29 30 31

Ostatnio komentowane


© 2006-2019 Retroage Wszystkie prawa zastrzeżone.
Materiały graficzne prezentowane na łamach www.retroage.net należą do odpowiednich im twórców i zostały użyte w celach informacyjnych.
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
 
Game Boy Forever - Portal polskiej sceny Game Boy Atari Online - strona polskiej społeczności miłośników komputerów Atari / polish Atarians community website Mario City - wszystko o Mario!!! EMU-NES PL... wszystko o legendarnych konsolach NES / Famicom / Pegasus Amiga - Polski Portal Amigowy strefaPSX-wszystko o PlayStation i nie tylko Wiadomości ze świata Niebieskich RetroKomp / LOAD:ERROR:2013 DKiG Dawne Komputery i Gry - O imprezie RPG Maker - Zasoby, Gry, Porady i Skrypty - Tsukuru Archive Fighting Korner... o biciu po mordach GrajPoPolsku - portal autorskich spolszczeń gier i gamehackingu MWRC - Wszystko o serii Resident Evil squarezone.pl final fantasy, chrono cross, chrono trigger Ogród Balamb - spolszczenie Final Fantasy VIII na PC i PlayStation Mazemod is a web radio dedicated to amiga & tracker music culture streaming various styles of computer electronic music from the demoscene & computer art subculture. XboxArcade - Najszybciej rozwijające się forum o konsolach Xbox w Polsce! Stare Komputery - Strona z licznymi informatycznymi eksponatami EXEC - MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA