Sklep z koszulkami RETROAGE!!! Kupując koszulkę pomagasz opłacić serwer!
koszulki
Tremor Pak
Wpisał Axi0maT   
sobota, 05 stycznia 2008 23:09


Tremor Pak to jeden z wielu klonów Rumble Pak'a czyli wibracji do konsoli Nintendo 64. Reklamowany był jako 5-krotnie silniejsza wersja "wstrząsacza". Jest urządzeniem dość popularnym i łatwo dostępnym (szczególnie na aukcjach internetowych). Siła Feedbacka nie pochodzi jednak znikąd, bowiem Tremor Pak jest strasznym "żarłokiem" i w odróżnieniu od swoich bardziej oryginalnych braci wymaga do działania 2 baterii AA. Sprawia to, że pad z zainstalowanym Tremor Pak'iem jest znacznie cięższy co może niekorzystnie wpływać na przyjemność grania szczególnie w przypadku dzieci. Urządzenie to jest dość tanie, dlatego polecam szczególnie tym którzy zawiedli się na sile oryginalnego Rumble Pak'a.

Producent: Performance
Cena: 15 PLN

Tremor Pak

Tremor Pak

Tremor Pak

Tremor Pak

Tremor Pak

Tremor Pak
 

Zaloguj

Aktualnie online

Brak

Kalendarz imprez

Poprzedni miesiąc Wrzesień 2019 Następny miesiąc
P W Ś C P S N
week 35 1
week 36 2 3 4 5 6 7 8
week 37 9 10 11 12 13 14 15
week 38 16 17 18 19 20 21 22
week 39 23 24 25 26 27 28 29
week 40 30

Ostatnio komentowane


© 2006-2019 Retroage Wszystkie prawa zastrzeżone.
Materiały graficzne prezentowane na łamach www.retroage.net należą do odpowiednich im twórców i zostały użyte w celach informacyjnych.
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
 
Game Boy Forever - Portal polskiej sceny Game Boy Atari Online - strona polskiej społeczności miłośników komputerów Atari / polish Atarians community website Mario City - wszystko o Mario!!! EMU-NES PL... wszystko o legendarnych konsolach NES / Famicom / Pegasus Amiga - Polski Portal Amigowy strefaPSX-wszystko o PlayStation i nie tylko Wiadomości ze świata Niebieskich RetroKomp / LOAD:ERROR:2013 DKiG Dawne Komputery i Gry - O imprezie RPG Maker - Zasoby, Gry, Porady i Skrypty - Tsukuru Archive Fighting Korner... o biciu po mordach GrajPoPolsku - portal autorskich spolszczeń gier i gamehackingu MWRC - Wszystko o serii Resident Evil squarezone.pl final fantasy, chrono cross, chrono trigger Ogród Balamb - spolszczenie Final Fantasy VIII na PC i PlayStation Mazemod is a web radio dedicated to amiga & tracker music culture streaming various styles of computer electronic music from the demoscene & computer art subculture. XboxArcade - Najszybciej rozwijające się forum o konsolach Xbox w Polsce! Stare Komputery - Strona z licznymi informatycznymi eksponatami EXEC - MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA