Sklep z koszulkami RETROAGE!!! Kupując koszulkę pomagasz opłacić serwer!
koszulki
Crystal Protect Case
Wpisał Axi0maT   
niedziela, 10 maja 2009 14:58
Crystal Protect Case, Nintendo Game Boy Advance SP, GBA SP Zapewne każdy posiadacz konsoli Game Boy Advance SP zetknął się z problemem zadrapań powstających na obudowie jego konsolki. Jest to bodajże największa wada tego urządzenia i wydaje się oczywistym, że prędzej czy później każdy użytkownik który dba o swój sprzęt, zakupi dla swojego kieszonkowego gadżetu jakiś pokrowiec. Opisywany w tym artykule ochraniacz Crystal Protect Case jest z całą pewnością jednym z bardziej interesujących akcesoriów dla GBA SP.


Zapewne każdy posiadacz konsoli Game Boy Advance SP zetknął się z problemem zadrapań powstających na obudowie jego konsolki. Jest to bodajże największa wada tego urządzenia i wydaje się oczywistym, że prędzej czy później każdy użytkownik który dba o swój sprzęt, zakupi dla swojego kieszonkowego gadżetu jakiś pokrowiec. Opisywany w tym artykule ochraniacz Crystal Protect Case jest z całą pewnością jednym z bardziej interesujących akcesoriów dla GBA SP .

Crystal Pocket Case jest w całości wykonany z przeźroczystego silikonowego tworzywa zapewniając bezpieczeństwo konsolce, jednocześnie nic nie ujmując jej z atrakcyjnego wyglądu. W przeciwieństwie do pokrowców, które służą do przechowywania konsoli, opisywany ochraniacz pozostaje na GBA SP przez cały czas jego użytkowania (nie ściąga się go kiedy chcemy zagrać). Crystal Pocket Case zakłada się na zewnętrzną część konsoli i do jego przytrzymania wykorzystywane są wcięcia w obudowie GBA SP (np. w miejscu gdzie wkręcane są śrubki) w które wtykane są mocowania. Warto zauważyć, że dzięki ochraniaczowi Game Boy Advance SP nabiera innego kształtu. Wiele osób które dotychczas narzekało na to, że konsolka jest za wąska lub zbyt cienka, co bywa męczące przy dłuższym graniu, teraz powinno być w pełni usatysfakcjonowanych. Crystal Pocket Case dla GBA SP posiada szereg wcięć umożliwiających łatwy dostęp do włącznika czy też regulatora głośności. Do pokrowca dołączana jest również niewielka smycz, która może przydać się potencjalnemu użytkownikowi jeśli tylko lubi takie dodatki przy swoim handheldzie. Jedyna wada jak nasuwa się na myśl to uniemożliwienie korzystania z niektórych akcesoriów zewnętrznych spowodowane zmiana kształtu obudowy samej konsolki. Większość nakładek jak lupki czy przystawki do wygodniejszego grania mogą być w tym momencie bezużyteczne.

Podsumowując ochraniacz Crystal Protect Case jest tani, solidnie wykonany i przede wszystkim wygodny. Warto wydać niecałe 10 pln na ten prosty ale jakże użyteczny gadżet, który zapewni naszemu Game Boy Advance SP "wieczną młodość".

Crystal Protect Case, Nintendo Game Boy Advance SP, GBA SP

Crystal Protect Case, Nintendo Game Boy Advance SP, GBA SP

Crystal Protect Case, Nintendo Game Boy Advance SP, GBA SP

Crystal Protect Case, Nintendo Game Boy Advance SP, GBA SP

Crystal Protect Case, Nintendo Game Boy Advance SP, GBA SP

Crystal Protect Case, Nintendo Game Boy Advance SP, GBA SP

Crystal Protect Case, Nintendo Game Boy Advance SP, GBA SP

Crystal Protect Case, Nintendo Game Boy Advance SP, GBA SP

Crystal Protect Case, Nintendo Game Boy Advance SP, GBA SP
Poprawiony: niedziela, 02 lutego 2014 10:23
 

Zaloguj

Aktualnie online

Brak

Kalendarz imprez

Poprzedni miesiąc Październik 2019 Następny miesiąc
P W Ś C P S N
week 40 1 2 3 4 5 6
week 41 7 8 9 10 11 12 13
week 42 14 15 16 17 18 19 20
week 43 21 22 23 24 25 26 27
week 44 28 29 30 31

Ostatnio komentowane


© 2006-2019 Retroage Wszystkie prawa zastrzeżone.
Materiały graficzne prezentowane na łamach www.retroage.net należą do odpowiednich im twórców i zostały użyte w celach informacyjnych.
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
 
Game Boy Forever - Portal polskiej sceny Game Boy Atari Online - strona polskiej społeczności miłośników komputerów Atari / polish Atarians community website Mario City - wszystko o Mario!!! EMU-NES PL... wszystko o legendarnych konsolach NES / Famicom / Pegasus Amiga - Polski Portal Amigowy strefaPSX-wszystko o PlayStation i nie tylko Wiadomości ze świata Niebieskich RetroKomp / LOAD:ERROR:2013 DKiG Dawne Komputery i Gry - O imprezie RPG Maker - Zasoby, Gry, Porady i Skrypty - Tsukuru Archive Fighting Korner... o biciu po mordach GrajPoPolsku - portal autorskich spolszczeń gier i gamehackingu MWRC - Wszystko o serii Resident Evil squarezone.pl final fantasy, chrono cross, chrono trigger Ogród Balamb - spolszczenie Final Fantasy VIII na PC i PlayStation Mazemod is a web radio dedicated to amiga & tracker music culture streaming various styles of computer electronic music from the demoscene & computer art subculture. XboxArcade - Najszybciej rozwijające się forum o konsolach Xbox w Polsce! Stare Komputery - Strona z licznymi informatycznymi eksponatami EXEC - MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA