Sklep z koszulkami RETROAGE!!! Kupując koszulkę pomagasz opłacić serwer!
koszulki
MadCatz Racing Analog
Wpisał tbxx   
sobota, 10 października 2009 10:01
MadCatz Racnig Analog, Nintendo64, N64, kierownica, steering whellMimo iż posiadacze Nintendo 64 nigdy nie byli rozpieszczani ilością gier wyścigowych, to zawsze fajniej przeżywa się wirtualne jazdy z kawałkiem plastykowego kółka w rękach. Jednym z urządzeń pozwalających poczuć się jak kierowca wyścigowy jest kierownica MadCatz Racing Analog.  Mimo iż posiadacze Nintendo 64 nigdy nie byli rozpieszczani ilością gier wyścigowych, to zawsze fajniej przeżywa się wirtualne jazdy z kawałkiem plastykowego kółka w rękach. Jednym z urządzeń pozwalających poczuć się jak kierowca wyścigowy jest kierownica MadCatz Racing Analog.

W skład zestawu wchodzi kierownica posiadająca wszystkie przyciski joypada, wajchę zmiany biegów, oraz podstawka z pedałami gazu i hamulca. Zestaw przytwierdzamy do blatu za pomocą przyssawek.

Urządzenie posiada dwa tryby pracy:

1. analogowy – wykorzystujemy go w grach, które przewidują użycie kierownicy. W tym trybie pedały działają w trybie analogowym odzwierciedlając odpowiednio dla gazu wychylenie gałki joypada w górę, a dla hamulca w dół.

2. cyfrowy – pozwala nam zmusić kierownicę do działanie z grami w których twórcy nie uwzględnili możliwości sterowania kierownicą. W tym trybie pedał gazu odpowiada za przycisk „A” natomiast pedał hamulca odpowiada za przycisk „B”.

W obu trybach koło kierownicy działa w trybie analogowym, pozwalając na obrót o ok. 135stopni w każdą stronę.

Kierownica posiada wbudowany „Force pack” mający za zadanie generować wibracje w grach korzystających z Rumble Paka. Niestety działanie tej funkcji w dużej mierze sprowadza się do generowanie nieprzyjemnych dźwięków – na szczęście funkcję tą możemy wyłączyć.MadCatz Racnig Analog, Nintendo64, N64, kierownica, steering whell
MadCatz Racing Analog (kierownica do Nintendo 64) Box

Image
MadCatz Racing Analog (kierownica do Nintendo 64) Manual

MadCatz Racnig Analog, Nintendo64, N64, kierownica, steering whell
MadCatz Racing Analog (kierownica do Nintendo 64)

MadCatz Racnig Analog, Nintendo64, N64, kierownica, steering whell
MadCatz Racing Analog (kierownica do Nintendo 64)

MadCatz Racnig Analog, Nintendo64, N64, kierownica, steering whell
MadCatz Racing Analog (kierownica do Nintendo 64)


Poprawiony: niedziela, 20 grudnia 2009 17:27
 

Komentarze  

 
#1 Axi0maT 2009-10-11 05:24
Takiej kierownicy jeszcze nie mam w swojej kolekcji. Az sie prosi zeby dokupic sobie taki sprzet :D
 
 
#2 abrasante 2010-02-12 17:18
Ów kierownicę posiadam. Zakupiłem w zeszłe wakacje na allegro jak odwiedziłem Kraj Wiecznego Mrozu. Trzeba o niej powiedzieć jedno - jest do bani :-) Pedały jak najbardziej dają radę i spełniają swoją funkcję, ale sama kierownica... Zapomnijcie o lekkich i smukłym wchodzeniu w zakręty, tą kierownicą tego typu manewry są niemożliwe.

A oto ja w akcji:
N64 + kierownica+ V Rally 99 Edition

http://karawana.eu/IMG/forum/abrasante2.jpg
 
 
#3 koni 2012-02-28 10:21
siema jesli by ktos chciał kupic taka kiere mam nowa nie uzywana pudełko i wszystkie dokumenty wiecej info gg20041362
 

Zaloguj

Aktualnie online

Brak

Kalendarz imprez

Poprzedni miesiąc Październik 2019 Następny miesiąc
P W Ś C P S N
week 40 1 2 3 4 5 6
week 41 7 8 9 10 11 12 13
week 42 14 15 16 17 18 19 20
week 43 21 22 23 24 25 26 27
week 44 28 29 30 31

Ostatnio komentowane


© 2006-2019 Retroage Wszystkie prawa zastrzeżone.
Materiały graficzne prezentowane na łamach www.retroage.net należą do odpowiednich im twórców i zostały użyte w celach informacyjnych.
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
 
Game Boy Forever - Portal polskiej sceny Game Boy Atari Online - strona polskiej społeczności miłośników komputerów Atari / polish Atarians community website Mario City - wszystko o Mario!!! EMU-NES PL... wszystko o legendarnych konsolach NES / Famicom / Pegasus Amiga - Polski Portal Amigowy strefaPSX-wszystko o PlayStation i nie tylko Wiadomości ze świata Niebieskich RetroKomp / LOAD:ERROR:2013 DKiG Dawne Komputery i Gry - O imprezie RPG Maker - Zasoby, Gry, Porady i Skrypty - Tsukuru Archive Fighting Korner... o biciu po mordach GrajPoPolsku - portal autorskich spolszczeń gier i gamehackingu MWRC - Wszystko o serii Resident Evil squarezone.pl final fantasy, chrono cross, chrono trigger Ogród Balamb - spolszczenie Final Fantasy VIII na PC i PlayStation Mazemod is a web radio dedicated to amiga & tracker music culture streaming various styles of computer electronic music from the demoscene & computer art subculture. XboxArcade - Najszybciej rozwijające się forum o konsolach Xbox w Polsce! Stare Komputery - Strona z licznymi informatycznymi eksponatami EXEC - MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA