Sklep z koszulkami RETROAGE!!! Kupując koszulkę pomagasz opłacić serwer!
koszulki
Metropolis Street Racer
Wpisał hat   
wtorek, 01 grudnia 2009 20:00


Rok 2000 był najlepszy w krótkiej historii Dreamcasta. Konsola sprzedawała się świetnie, ukazywało się sporo mocnych tytułów, a 128-bitowa konkurencja dopiero startowała. Właśnie wtedy na rynek trafia Metropolis Street Racer. Gra natychmiast zyskała wielu fanów i wysokie noty u recenzentów. Trudno zresztą się temu dziwić, bo prezentowała moc „makarona” w pełnej krasie. Jej twórcą była firma Bizarre Creations, dotychczas znana z gier Formula One na PlayStation. Po wielkim sukcesie ich pierwszego tytułu dla DC trafiają pod skrzydła Microsoftu, gdzie tworzą kontynuacje MSR pod nazwą Project Gotham Racing.

Wróćmy jednak do samej gry. Pierwsze co rzuca się w oczy po uruchomieniu konsoli to wszechobecne słowo Kudos. Czyli specjalne punkty prestiżu, które otrzymujemy po ukończeniu wyścigu. Tak właśnie prestiżu, bo nie tylko prędkość się liczy-ważny jest także styl i bezkolizyjna jazda. Oczywiście najlepiej jeśli połączymy wszystkie te trzy czynniki, wtedy uzyskujemy największą zdobycz punktową. Gra składa się z dwudziestu pięciu rozdziałów po dziesięć wyzwań każdy. I właśnie odblokowywaniu kolejnych wyzwań i rozdziałów służy zdobywanie kudosów. W grze zawarto kilka rodzajów konkurencji. Jest klasyka, czyli pojedynczy wyścig, próba czasowa, pojedynek jeden na jednego oraz mistrzostwa. Są także wyzwania polegające na zdobyciu jak największej ilości kudosów w określonym czasie. Do dyspozycji gracza oddano ponad... (zobacz całą recenzję)

Metropolis Street Racer, MSR, Sega Dreamcast, DC
Metropolis Street Racer [PAL], BOX

Metropolis Street Racer, MSR, Sega Dreamcast, DC
Metropolis Street Racer [PAL], BOX

Metropolis Street Racer, MSR, Sega Dreamcast, DC
Metropolis Street Racer [PAL], MANUAL

Metropolis Street Racer, MSR, Sega Dreamcast, DC
Metropolis Street Racer [PAL], GD-ROM DISC

Poprawiony: czwartek, 16 maja 2013 23:25
 

Zaloguj

Aktualnie online

Brak

Kalendarz imprez

Poprzedni miesiąc Październik 2019 Następny miesiąc
P W Ś C P S N
week 40 1 2 3 4 5 6
week 41 7 8 9 10 11 12 13
week 42 14 15 16 17 18 19 20
week 43 21 22 23 24 25 26 27
week 44 28 29 30 31

Ostatnio komentowane


© 2006-2019 Retroage Wszystkie prawa zastrzeżone.
Materiały graficzne prezentowane na łamach www.retroage.net należą do odpowiednich im twórców i zostały użyte w celach informacyjnych.
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
 
Game Boy Forever - Portal polskiej sceny Game Boy Atari Online - strona polskiej społeczności miłośników komputerów Atari / polish Atarians community website Mario City - wszystko o Mario!!! EMU-NES PL... wszystko o legendarnych konsolach NES / Famicom / Pegasus Amiga - Polski Portal Amigowy strefaPSX-wszystko o PlayStation i nie tylko Wiadomości ze świata Niebieskich RetroKomp / LOAD:ERROR:2013 DKiG Dawne Komputery i Gry - O imprezie RPG Maker - Zasoby, Gry, Porady i Skrypty - Tsukuru Archive Fighting Korner... o biciu po mordach GrajPoPolsku - portal autorskich spolszczeń gier i gamehackingu MWRC - Wszystko o serii Resident Evil squarezone.pl final fantasy, chrono cross, chrono trigger Ogród Balamb - spolszczenie Final Fantasy VIII na PC i PlayStation Mazemod is a web radio dedicated to amiga & tracker music culture streaming various styles of computer electronic music from the demoscene & computer art subculture. XboxArcade - Najszybciej rozwijające się forum o konsolach Xbox w Polsce! Stare Komputery - Strona z licznymi informatycznymi eksponatami EXEC - MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA