Sklep z koszulkami RETROAGE!!! Kupując koszulkę pomagasz opłacić serwer!
koszulki
Sega Mega Drive 3 Button Pad
Wpisał Axi0maT   
poniedziałek, 28 grudnia 2009 16:20
photo of Sega Mega Drive (Genesis) 3 Button Pad Kontynuujemy wzbogacanie działu Sega Mega Drive (Genesis) o kolejne materiały. Dziś na retroage trafia krótki artykuł i kilka fotek klasycznego trzyprzyciskowego pada do wspomnianej konsoli. Jeśli ktoś jeszcze go nie widział to warto zajrzeć, bo to naprawdę porządny kawałek sprzętu.

Pad do konsoli Sega Mega Drive (Genesis) wyposażony jest w ośmiokierunkowy krzyżak, trzy przyciski zwane Triggerami oznaczonych kolejno literami A, B, C oraz przycisku START. Całość wykonana jest z całkiem przyjemnego w dotyku plastiku. Kształt pada zapewnia niezłą wygodę grania, co warto zauważyć, bo w czasie wypuszczenia produktu na rynek, ergonomia padów była jeszcze w powijakach. Ogromna zaletą opisywanego produktu jest jego wytrzymałość i pod tym względem może on konkurować z najlepszymi akcesoriami do innych konsol. Szczególną uwagę zwrócić należy tu na dość gruby kabel, dzięki któremu jest on odporny na złamania tak bardzo popularne w poprzedniej generacji konsol.

photo of Sega Mega Drive (Genesis) 3 Button Pad
Sega Mega Drive (Genesis) 3 Button Pad

photo of Sega Mega Drive (Genesis) 3 Button Pad
Sega Mega Drive (Genesis) 3 Button Pad

photo of Sega Mega Drive (Genesis) 3 Button Pad
Sega Mega Drive (Genesis) 3 Button Pad

photo of Sega Mega Drive (Genesis) 3 Button Pad
Sega Mega Drive (Genesis) 3 Button Pad

Poprawiony: poniedziałek, 28 grudnia 2009 16:29
 

Komentarze  

 
#1 SonicWariat1994PL 2014-03-12 17:06
Rzeczywiście solidny gamepad :)
Według mnie jest to protoplasta bryłowych padów (przed PlayStation), choć ta bryła jest mniej wyraźna niż w Analog Controller, ale jest zauważalna :)
 

Zaloguj

Aktualnie online

Brak

Kalendarz imprez

Poprzedni miesiąc Październik 2019 Następny miesiąc
P W Ś C P S N
week 40 1 2 3 4 5 6
week 41 7 8 9 10 11 12 13
week 42 14 15 16 17 18 19 20
week 43 21 22 23 24 25 26 27
week 44 28 29 30 31

Ostatnio komentowane


© 2006-2019 Retroage Wszystkie prawa zastrzeżone.
Materiały graficzne prezentowane na łamach www.retroage.net należą do odpowiednich im twórców i zostały użyte w celach informacyjnych.
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
 
Game Boy Forever - Portal polskiej sceny Game Boy Atari Online - strona polskiej społeczności miłośników komputerów Atari / polish Atarians community website Mario City - wszystko o Mario!!! EMU-NES PL... wszystko o legendarnych konsolach NES / Famicom / Pegasus Amiga - Polski Portal Amigowy strefaPSX-wszystko o PlayStation i nie tylko Wiadomości ze świata Niebieskich RetroKomp / LOAD:ERROR:2013 DKiG Dawne Komputery i Gry - O imprezie RPG Maker - Zasoby, Gry, Porady i Skrypty - Tsukuru Archive Fighting Korner... o biciu po mordach GrajPoPolsku - portal autorskich spolszczeń gier i gamehackingu MWRC - Wszystko o serii Resident Evil squarezone.pl final fantasy, chrono cross, chrono trigger Ogród Balamb - spolszczenie Final Fantasy VIII na PC i PlayStation Mazemod is a web radio dedicated to amiga & tracker music culture streaming various styles of computer electronic music from the demoscene & computer art subculture. XboxArcade - Najszybciej rozwijające się forum o konsolach Xbox w Polsce! Stare Komputery - Strona z licznymi informatycznymi eksponatami EXEC - MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA