Sklep z koszulkami RETROAGE!!! Kupując koszulkę pomagasz opłacić serwer!
koszulki
Final Fight One
Wpisał Gimiak   
sobota, 12 stycznia 2008 20:26

W 1989 roku Metro City jest siedliskiem przestępczości i zbrodni od wielu lat. Nowy burmistrz Mike Haggar, były wojownik uliczny chce to zmienić. Głównym problemem jest ogromny gang zwany "Mad Gear". Mad Gear kontroluje całą przestępczość w mieście. Kiedy tylko dowiedzieli się o planach nowego burmistrza momentalnie podjęli akcję w celu uspokojenia Haggara. Porwali córkę burmistrza Jessicę, licząc na współpracę, ale chyba się przeliczyli.

Od tego momentu zaczyna się nasza gra. Na początku mamy do wyboru 3 bohaterów:
- Guy
- Cody
- Haggar
W miarę jak będziemy więcej grać, poprawiając nasz wynik, odkryją się dodatkowe bonusy, m.in. 2 nowych postacie:
- Alpha-Cody
- Alpha-Guy.

Do przejścia mamy 6 etapów składających się z kilku plansz:
- Slum
- Subway/Park
- West Side
- Industrial Area
- Bay Area
- Up town.

Pod koniec każdego etapu czeka na nas boss. Ostatnim bossem do pokonania jest szef gangu Berger.

Gra jest retro przeniesieniem z automatów i muszę przyznać, że przeniesienie jest bardzo udane. Postacie zachowują się identycznie jak w oryginale. Nie ma spowolnień itp. Graficzni i muzycznie także prawie nic się nie zmieniło. Dlaczego prawie? W wersji automatowej Billy - prostytutka/transwestyta wyglądał/a jak kobieta, tutaj wygląda zupełnie inaczej.

Gra nie należy do trudnych, sterowanie jest bardzo proste - idziemy w prawo i rozwalamy każdego napotkanego wroga. W grze są też bunusowe plansze po przejściu danego etapu w postaci rozwalenia samochodu na czas czy brył lodu. Kawał dobrej gry. Final Fight One

Poprawiony: sobota, 12 stycznia 2008 20:32
 

Zaloguj

Aktualnie online

Brak

Kalendarz imprez

Poprzedni miesiąc Wrzesień 2019 Następny miesiąc
P W Ś C P S N
week 35 1
week 36 2 3 4 5 6 7 8
week 37 9 10 11 12 13 14 15
week 38 16 17 18 19 20 21 22
week 39 23 24 25 26 27 28 29
week 40 30

Ostatnio komentowane


© 2006-2019 Retroage Wszystkie prawa zastrzeżone.
Materiały graficzne prezentowane na łamach www.retroage.net należą do odpowiednich im twórców i zostały użyte w celach informacyjnych.
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
 
Game Boy Forever - Portal polskiej sceny Game Boy Atari Online - strona polskiej społeczności miłośników komputerów Atari / polish Atarians community website Mario City - wszystko o Mario!!! EMU-NES PL... wszystko o legendarnych konsolach NES / Famicom / Pegasus Amiga - Polski Portal Amigowy strefaPSX-wszystko o PlayStation i nie tylko Wiadomości ze świata Niebieskich RetroKomp / LOAD:ERROR:2013 DKiG Dawne Komputery i Gry - O imprezie RPG Maker - Zasoby, Gry, Porady i Skrypty - Tsukuru Archive Fighting Korner... o biciu po mordach GrajPoPolsku - portal autorskich spolszczeń gier i gamehackingu MWRC - Wszystko o serii Resident Evil squarezone.pl final fantasy, chrono cross, chrono trigger Ogród Balamb - spolszczenie Final Fantasy VIII na PC i PlayStation Mazemod is a web radio dedicated to amiga & tracker music culture streaming various styles of computer electronic music from the demoscene & computer art subculture. XboxArcade - Najszybciej rozwijające się forum o konsolach Xbox w Polsce! Stare Komputery - Strona z licznymi informatycznymi eksponatami EXEC - MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA