Sklep z koszulkami RETROAGE!!! Kupując koszulkę pomagasz opłacić serwer!
koszulki
Mario Golf: Advance Tour
Wpisał Gimiak   
czwartek, 24 stycznia 2008 02:03

Łap za kij i zaczynaj ćwiczyć, aby stać się najlepszym golfiarzem, w tej wspaniałej grze RPG. W grze możemy pogadać w klinice, poćwiczyć grę, a także brać udział w turniejach, aby stać się najlepszym i na końcu zmierzyć się z samym Mariem!

W menu głównym (MAIN MENU) mamy opcje:
- STORY - właściwa gra, własnie tutaj rozwijamy naszego bohatera, zdobywając nowe doświadczenie i świetnie się przy tym bawiąc
- QUICK GAME - szybka gra, na dowolnie odkrytej planszy (oprócz 2 zwykłych postaci [NV i Ella] dostępnych mamy jeszcze: Mario, Peach, Yoshi i Donkey Kong)
- MULTIPLAYER (VS) - opcja grania w kilka osób
- RECORDS - możemy sprawdzić aktualne wyniki z poszczególnych gier (STORY, QUICK GAME, VS)
- OPTIONS - Taunt & Support Editor, Exchange Clubs, Music i Data
- GLOSSARY - słownik pojęć, które znajdują się w grze

Najbardziej rozbudowaną i niesamowicie wciągającą częścią gry jest STORY MODE, gdzie oprócz kształtowania swojego bohatera możemy się świetnie bawić podczas gry. Myślę, że fani gier RPG (Pokemon czy Zelda) bez problemu się w tej grze odnajdą i nie zechcą szybko jej odłożyć.

Możemy łącząc się z GameCube dzięki linkowi pograć w Mario Golf: Toadstool Tour, a także pograć ze znajomymi (do 3 dodatkowych graczy) na GBA. Łącząc się z GameCubem możemy odkryć więcej postaci, a także nowe miejsca do gry.

Grafika i muzyka w grze jest na bardzo wysokim poziomie. Bardzo dobra grywalność, która mnie powaliła, dlatego gra została w kolekcji. Pełen relaks, wciągające turnieje i niesamowita atmosfera gry czyni z nią naprawdę bardzo dobry kąsek dla każdego gracza, zarówno golfiarza, fana RPG jak i przeciętnego gracza szukającego przyjemności z gry.

Mario Golf: Advance Tour

Mario Golf: Advance Tour

Mario Golf: Advance Tour

Mario Golf: Advance Tour

Poprawiony: czwartek, 24 stycznia 2008 02:16
 

Zaloguj

Aktualnie online

Brak

Kalendarz imprez

Poprzedni miesiąc Październik 2019 Następny miesiąc
P W Ś C P S N
week 40 1 2 3 4 5 6
week 41 7 8 9 10 11 12 13
week 42 14 15 16 17 18 19 20
week 43 21 22 23 24 25 26 27
week 44 28 29 30 31

Ostatnio komentowane


© 2006-2019 Retroage Wszystkie prawa zastrzeżone.
Materiały graficzne prezentowane na łamach www.retroage.net należą do odpowiednich im twórców i zostały użyte w celach informacyjnych.
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
 
Game Boy Forever - Portal polskiej sceny Game Boy Atari Online - strona polskiej społeczności miłośników komputerów Atari / polish Atarians community website Mario City - wszystko o Mario!!! EMU-NES PL... wszystko o legendarnych konsolach NES / Famicom / Pegasus Amiga - Polski Portal Amigowy strefaPSX-wszystko o PlayStation i nie tylko Wiadomości ze świata Niebieskich RetroKomp / LOAD:ERROR:2013 DKiG Dawne Komputery i Gry - O imprezie RPG Maker - Zasoby, Gry, Porady i Skrypty - Tsukuru Archive Fighting Korner... o biciu po mordach GrajPoPolsku - portal autorskich spolszczeń gier i gamehackingu MWRC - Wszystko o serii Resident Evil squarezone.pl final fantasy, chrono cross, chrono trigger Ogród Balamb - spolszczenie Final Fantasy VIII na PC i PlayStation Mazemod is a web radio dedicated to amiga & tracker music culture streaming various styles of computer electronic music from the demoscene & computer art subculture. XboxArcade - Najszybciej rozwijające się forum o konsolach Xbox w Polsce! Stare Komputery - Strona z licznymi informatycznymi eksponatami EXEC - MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA